Predlžovanie vlasov

Predlžovanie vlasov je napájanie cudzích vlasov, či už prírodných alebo umelých ku korienkom našich vlasov. Poznáme niekoľko metód napájania a teda predlžovania vlasov. Rozdiel medzi nimi môže byť v technológii, životnosti alebo druhu spoja. V prípade, že sa rozhodnete zdokonaliť svoju korunu krásy, mali by ste prehodnotiť jednotlivé špecifiká každej z metód napájania vlasov. Je veľmi dôležité vybrať si správny spôsob napájania vlasov, ktoré vaše vlasy nepoškodí a nezaťaží a zároveň aj vhodnú kvalitu vlasov, ktorá podčiarkne celkový efekt predĺženia vlasov. Nemali by ste však podceniť ani následnú starostlivosť o predĺžené vlasy.

Predlžovanie vlasov a ich metódy:

Najlepšia technika na predlžovanie vlasov je tá, pri ktorej je spoj po aplikácii čo najmenej viditeľný, dobre sa nosí, jednoducho sa udržiava a vydrží čo najdlhšie. Vlasové pramienky s najvyššou kvalitou sú tie z pravých ľudských vlasov. V tom správnom odtieni sú na nerozoznanie od vlastných vlasov a čo je dôležité, je tiež možné ich akokoľvek upravovať, umývať, natáčať, kulmovať, žehliť a dokonca aj farbiť a melírovať ako svoje vlastné vlasy.
Jednou z veľmi šetrných a rýchlych metód predĺžovania a zahusťovania vlasov je novinka na trhu TV-Stripe. Keď si zakladáte na pravidle nepoškodiť váš vlas a nepútať pozornosť na predĺžené vlasy, tak je táto metóda vhodná práve pre vás . TV-stripe sa vyrába z vlasov najvyššej kvality , je bez tepelnej úpravy a bez keratínových a eurolokových spojov. Nezaťažuje a nepoškodzuje korienky vašich vlasov a pôsobí veľmi prirodzene. Ďalšou výhodou je rýchle nadpojenie a prepojenie vlasov a zároveň aj nepriamienkovanie nadpojených vlasov.

Ďalšími metódami predlžovania vlasov za studena je predlžovanie vlasov pomocou eurolokov, pripadne vlasových pásikov , alebo stále obľúbeným spôsobom je aj Clip-in.

Jednou z metód predlžovania vlasov za tepla je keratínová metóda. Pri použití keratínovej metódy musíte dbať na určité pravidlá, pretože pôsobením vonkajších vplyvov by mohlo dôjsť k poškodeniu spojov a následnému zošmyknutiu pramienkov. Pri predĺžených vlasoch treba dôsledne vybrať tiež vhodnú vlasovú kozmetiku a ošetrujúce prípravky. Ak máte vlasy predĺžené keratínovou metódou, neodporúča sa používať vlasové prípravky s vyšším obsahom alkoholu, a to z toho dôvodu, že keratín sa pri kontakte s alkoholom rozpúšťa.

Ak uvažujete len o príležitostnom predĺžení a zahustení vlasov na spoločenské príležitosti , sú pre vás vhodné metódy na krátkodobé predlžovanie vlasov, napr. Clip in vlasy. Ich výhodou je jednoduché použitie a rýchle nasadenie pomocou malých pukačiek a to vždy kedy sa pre ne rozhodnete. Clip in vlasy sa neumývajú spolu s vlastnými, čo je ich veľkou výhodou. Vhodne vybranou kvalitou príčeskov a dobrou starostlivosťou o ne môžete dosiahnuť ich dlhšiu životnosť…..

Malý tip na predlžovanie vlasov:

Nepodceňujte výber vhodnej metódy predĺženia a zahustenia vlasov, pretože práve tento výber podčiarkne krásu nositeľky a ten nesprávny poukáže na nedostatky. Na to aby bol váš výber správny , je veľmi dôležite poradiť sa s odborníkom v tejto oblasti.

Kontakt

FISCHBACH-MILLER, s.r.o.
Priemyselná 8
085 01 Bardejov

Mobil:
+421 905 879 610
+421 908 558 162
+421 907 518 354
Howie Long Womens Jersey
Translate »
Howie Long Womens Jersey