mobil menu stiahnut
mobil menu stiahnut

Najčastejšie otázky


Môžu sa predlžované vlasy farbiť, natáčať a žehliť?
Predlžované vlasy môžete kulmovať, žehliť, natáčať, fénovať a však pri týchto tepelných úpravách je potrebné sa vyhnúť línii spojenia. Mohli by sa poškodiť spoje prameňov. aj keď sú vlasy ľudské, chemické úpravy ako farbenie, tónovanie, melírovanie radšej zverte odborníkom.


Ako často treba chodiť na prepojenie po predlžovaní respektíve zahusťovaní vlasov?
Všeobecne je presúvanie spoja závisle od rýchlosti rastu prirodzených vlasov zákazníčky. Pri tejto metóde je to v intervale 8-10 týždňov.


Musím predlžované vlasy pred letnou dovolenkou pri mori odpojiť?
Nie, nie je nutné predlžované vlasy odpájať. Avšak more zaťažuje aj vlasové sety, preto radíme vlasy zopnúť- Potom odporúčame vlasy opláchnuť čistou vodou a následne ich ošetríme špeciálnymi prípravkami na predlžené vlasy.


Akú majú nadpájané vlasy životnosť?
Je to individuálne. Je to vždy len o starostlivosti o vlasy. Pri dodržiavaní všetkých zásad a pravidiel môže byť ich životnosť aj niekoľko rokov.


Ako sa mám starať o nadpojené vlasy?
Umývajte ich rovnakým šampónom a aplikujte rovnaký balzam, alebo masku, ako ste zvyknutá používať na svoje vlasy. Na umývanie vlasov používajte vždy prípravky s neutrálnym PH, bez rôznych prísad a doplnkov ako je napríklad šampón s obsahom alkoholu, kondicionéra či silikónu. Neodporúča sa na takéto vlasy používať šampón proti lupinám a rôzne ovocné šampóny. Myslite nato, že nadpájané vlasy nemajú možnosť prirodzene premasťovať, preto im túto funkciu musíte nahradiť rôznymi maskami, olejmi a zábalmi. Tým im dodávate jemnosť, lesk a hydratáciu.

– Ako tieto vlasy umývať a česať?
Pred umytím vlasy vždy rozčesať. Vlasy česať len kefou na to určenou. Najprv rozčesať konce vlasov, postupne prečesať po ich dĺžke a až nakoniec prečesať od hlavy. Vlasy umývajte zásadne vždy v záklone, šetrným spôsobom čím sa vyhnete ,možnému pomotaniu a zauzleniu. šampónovať vlasy od hlavy ku končekom. Nikdy nerozčesávajte vlasy mokré. Rozčesávanie mokrých vlasov by mohlo spôsobiť ich poškodenie. Vlasy sa prečesávajú pomaly od končekov, pričom si ich rukou pridržujete v oblasti spojov, aby ste spoje veľmi nezaťažovali a neťahali, prípadne nevytrhávali. Nadpojené vlasy schnú dlhšie ako tie prirodzené. Na noc sa odporúča vlasy rozčesať a zapliesť do vrkoča alebo utiahnuť do copu.


Viete mi pomôcť s výberom odtieňa?

Samozrejme. K výberu vám poslúžia naše vzorkovníky. Rovnako vieme farbu vlasov upraviť aj podľa vami dodanej vzorky vlasov.


Čím sa vyznačujú vaše produkty?
Jedinečnosťou, vysokou kvalitou, nemeckou technológiou, kvalitným zákazníckym servisom, poradenstvom. Našim krédom je: Sme tu preto, aby sme splnili každému sen o krásnych a zdravých vlasoch.

Slider Predl�ovania vlasov
slogan FM hair

Kontakt

FISCHBACH-MILLER, s.r.o.
Priemyselná 8
085 01 Bardejov

Mobil:
+421 905 879 610
+421 908 558 162
+421 907 518 354
Howie Long Womens Jersey
Translate »
Howie Long Womens Jersey