mobil menu stiahnut
mobil menu stiahnut

Všetko o TV-Stripe ( metóda háčkovania vlasov )

Firma Fischbach-Miller s.r.o., predstavuje na trhu novú metódu predlžovania a zahusťovania vlasov, najmä pre stále náročnejšie potreby žien, ktoré túžia mať husté a dlhé vlasy bez toho, aby predĺžením dochádzalo k poškodeniu ich prirodzených vlasov. TV-Stripe ( metóda háčkovania vlasov ) je oveľa šetrnejší a predovšetkým menej viditeľný, čím poskytuje nositeľkám väčší komfort a neobmedzuje ich v žiadnych aktivitách.

 

1. Čím je novinka TV-Stripe ( metóda háčkovania vlasov ) jedinečná?

Je iná ako už známe metódy predlžovania vlasov a to najmä v tom, že je:

 • bez tepelnej úpravy
 • bez keratínových spojov
 • bez použitia mikroringov
 • bez efektu napramienkovaných vlasov
 • bez používania špeciálnej kozmetiky

 

2. Aké sú jej výhody?

 • napája sa len pomocou špeciálnej háčkovky
 • spoj je takmer neviditeľný a veľmi prirodzený
 • poskytuje väčší komfort pri nosení
 • nezaťažuje a nepoškodzuje korienky vašich vlasov
 • nedochádza k skráteniu dĺžky vlasov pri prepájaní
 • vhodná aj pre zákazníčky s jemnými a riedkymi vlasmi

 

3. Z čoho sa TV- Stripe ( metóda háčkovania vlasov ) vyrába?

TV-Stripe ( metóda háčkovania vlasov ) sa vyrába zo 100 % ľudských vlasov najvyššej kvality /certifikát/, v rozličných dĺžkach 30cm, 40 cm, 50 cm…v 24 základných farebných odtieňoch, a tiež v odtieňoch podľa priania zákazníka.

 

4. Na akom princípe TV-Stripe ( metóda háčkovania vlasov ) funguje?

TV-Stripe ( metóda háčkovania vlasov ) je 50 cm dlhý a 4 mm široký tyl, do ktorého sú ručne vpichované vlasy. Toto množstvo je rovnaké ako pri použití 120 ks prameňov pri keratínovej, alebo mikroringovej metóde. Tyl je prírodný materiál, ktorý sa používa aj na výrobu parochní a preto sú vylúčené akékoľvek nežiadúce reakcie. TV-Stripe ( metóda háčkovania vlasov ) sa napája len pomocou špeciálnej háčkovky, čím nedochádza k poškodeniu vlasov pri napájaní a ani pri jeho zložení.

 

5. Ako sa treba starať o TV-Stripe ( metóda háčkovania vlasov )?

TV-Stripe ( metóda háčkovania vlasov ) nevyžaduje žiadnu špeciálnu starostlivosť ani špeciálnu kozmetiku. Základom je, aby boli vlasy umývané v záklone a po umytí vždy dôkladne rozčesané. Na noc sa odporúča zapliesť vlasy do vrkoča, nie je to však podmienkou. Samozrejme že tak ako o svoje aj o predlžené vlasy sa treba dobre starať, aby ich lesk a kvalita vydržala čo najdlhšie.

 

6 . Kde si môžu zákazníčky dať napojiť vlasy touto metódou?

S touto metódou môžu pracovať len kadernícke salóny, ktoré absolvujú školenie vedené firmou Fischbach – Miller. Firma dbá o to, aby po udelení certifikátu boli kaderníci správne zaškolení, ale zároveň aj pripravení poskytnúť klientke správne poradenstvo, čo je veľmi dôležité. Všetky zaškolené salóny pravidelne aktualizujeme na našej webstránke www.fischbach-miller.sk. Vďaka narastajúcemu záujmu o túto metódu môžeme tieto rady stále rozširovať o nové mestá na Slovensku / Bardejov, Bratislava, Trnava, Tornaľa , Banská Bystrica, Poprad, Prešov , Humenné, Kysucké Nové Mesto, … /

 

7. Koľko stojí TV-Stripe ( metóda háčkovania vlasov )?

Cena závisí od dĺžky a kvality vlasov. Odporúčané ceny našou firmou nájdete na webstránke www.fischbach-miller.sk, alebo priamo vo vybranom kaderníckom salóne, pretože cenu za prácu si určuje každý salón individuálne.

Slider Predl�ovania vlasov
slogan FM hair

Kontakt

FISCHBACH-MILLER, s.r.o.
Priemyselná 8
085 01 Bardejov

Mobil:
+421 905 879 610
+421 908 558 162
+421 907 518 354
Howie Long Womens Jersey
Translate »
Howie Long Womens Jersey